Készen állunk segítséget nyújtani

Készen állunk segítséget nyújtani

Készen állunk segítséget nyújtani

Jánoshalma Kárpátalján lévő testvértelepülése Rafajnaújfalu. Antal József Polgármester Úrral a háború kitörése után beszéltem, biztosítottam róla, hogy mi Jánoshalmiak, készen állunk segítséget nyújtani, ha szükséges. Polgármester Úrnak a helyi lakosokhoz intézett közleményét teszem közzé az alábbiakban.
"Tisztelt rafajnai lakosok! Egész Ukrajna területén hadiállapot és általános sorozás van érvényben. Kérjük településünk minden lakóját, hogy őrizze meg nyugalmát és ne higgyenek el minden álhíreket! Továbbá szeretném értesíteni Önöket, hogy testvértelepüléseink: Jánoshalma Város Önkormányzata, Recsk Nagyközség Önkormányzata, Gyergyószentmiklós (Erdély, Románia) felajánlották segítségüket településünk lakói számára, hogy aki szeretne átmenni a határon, de nincs szállása, segítsége, ezen települések , annak szívesen segítenek. A szállást megoldják. Akik igényelnék ezt a segítséget, kérem jelentkezzenek az elöljárói hivatalban. Testvértelepüléseink szívesen várják azokat, akik segítségre szorulnak. Köszönjük szépen a felajánlást! Isten őrizze mindannyiunk életét!!"

Tetszett a cikk? Kérem, ossza meg!

Hírkategóriák

Népszerű hírek

Közösség

Image

+36 77 501 001

polghiv@janoshalma.hu

Lépjen velünk kapcsolatba

Image
H-6440, Jánoshalma, Béke tér 1., Magyarország
Image
A Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadási rendje
hétfő: 8:00 - 12:00
13:00 - 16:00
kedd: nincs
szerda: 8:00 - 12:00
13:00 - 17:00
csütörtök: nincs
péntek: 8:00 - 12:00
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Szechenyi 2020 TOP_PLUSZ pályázatok